Oudh El Habib

Oudh El Habib

Mukhallet Hind Ud kokusu

Daha fazla bilg...

1 ml.
2 ml.
3 ml.

270,00 TL

Stok durumu : Stokta

Koku Notaları:

Üst notalarda; Ud buhuru, Hint Öd ağacı (ud) ve reçineleri; Orta notalar ahşap notalarla birlikte tatlı notlar; Dip notası notası Ud'u Hindî

 • Cinsiyet : Erkek
Not 
Burak I
2018-12-08

Yorumlar şaka değilmiş

Özellikle peynir ve ahır kokusu gibi bir koku var ilk başta. Yorumlarda yazıyordu ama bu kadarını beklemiyordum. Bir iki saat sonra da gitmiyor o ahır kokusuna benzettiğimiz koku. İçinde Hind Udu varmış. Kokunun naturelliğinden kalitesinden şüphem yok ama bu. Yabancı pahalı parfümlerde sentetik ud kullanılabiliyor. Saf ud kokuları bu şekilde demek ki yapacak bir şey yok. Aslında yakışan bir kokuyla biraz karıştırılsa daha kullanışlı olabilir. Ben öyle yaptım.

  Not 
  Yücel s
  2018-12-04

  aşırı reçine

  merhaba. oud kokusunu bir kaç sene önce keşfettim.bu sitede görünce denemek istedim. anlatılmaz yaşanır yorumunu yazan beyefendi gibi malesef yaşayamadım. ilk koku zaten çok ağır ve ekşi bir reçine kokusu (ağaç demiyorum reçine kokusu) 2 saat geçmesine karşın o koku gitmedi. ve gitmiyor da. tatlı bir odunsu koku beklemeyin. bu sadece yoğun reçine kokusu olarak kalıyor. öteye geçemiyor. galiba oud kokusu siparişle değil de bakılarak ve denenerek alınması gereken bir koku. satıcı arkadaşların ilgisi için teşekkürler.

  • 0 Kişiden 0 i bu yorumu yararlı buldu.
  Not 
  Serdar
  2018-05-30

  Neden bukadar pahali

  1 gr bile cok pahali bukadar para verilirmi bu urunlere

  • 2 Kişiden 2 i bu yorumu yararlı buldu.
  Not 
  Yaşar güçlü
  2018-05-23

  Gerçek bir hayat

  Tüm koku aşıklarının kullanmasına inandığım bir koku

  • 3 Kişiden 3 i bu yorumu yararlı buldu.
  Not 
  Ahmet
  2018-04-21

  Harikulade...

  1 ml aldım başta ağır geldi ama sonra inanılmaz bir değişim gösterdi. Denemelisiniz. Teşekkürler zemzem esans...

  • 3 Kişiden 3 i bu yorumu yararlı buldu.
  Not 
  Yunus
  2018-01-18

  Güzel koku

  Zemzem esans'daki en beğendiğim kokulardan biri Oudh El Habib kokusu

  • 3 Kişiden 3 i bu yorumu yararlı buldu.
  Not 
  Suat c
  2017-04-14

  Anlatılmaz yaşanır!

  İlk olarak 1 gram aldım denemek için. Daha önce Abdul Samad Qureshi’den oud almıştım ama bu bambaşka bir şeydi. Paketini sabırsızlıkla açtım, kapağını çevirdim ve burnumu yaklaştırdım: aman Allah’ım bu ne… yabancı sitelerde oud yorumcuları yadırgatıcı ahır kokusu veya kokuşmuş peynir kokusundan bahsediyorlardı. İşte benim karşılaştığım tam da buydu galiba. Buna zor alışırım dedim kendi kendime ama yine de kullanmaya başladım. İlk başta çekinerek sürüyordum bileklerime. Ancak farkettim ki baştaki o ağır ve keskin koku yarım saat sonra geri plana çekiliyor ve yerini ağaç ve reçine kokularına bırakıyordu. Harika bir değişim ve dönüşüm gösteriyordu bu koku teninize sürdükten sonra. Her namazdan önce sürmeye başladım. Allahu ekber demek için ellerimi kaldırdığımda, teşehhüdde ellerimi dizlerime koyduğumda o gizemli değişken kokusunu alıyordum. Gittikçe bu kokuyu daha çok sevdim. Artık namazlar dışında da sürmeye başladım. Onu bileklerimde koklamadan duramıyordum. Adeta bağımlısı olmuştum artık. Bir süre sonra, o ilk sürüşte verdiği ağır notayı çözmeye başladım. Bu, oud talaşının damıtma kazanı içerisinde saatlerce, hatta günlerce kaynamasından kaynaklanan hafif yanık odun ve reçine kokusuydu. Fiyatı da bu nedenle diğer bazı oud yağlarına göre daha hesaplıydı. Fakat benim için oud Alhabib’i asıl değerli yapan bu düz olmayan koku akışı. Onu teninize sürüyorsunuz ve adeta bir macera yolculuğu yaşıyorsunuz. Bu nedenle bence oud Alhabib parasını fazlasıyla hakkeden oud kokularından biri. Hani fiyat perfomans ürünü diyorlar ya; işte tam da onlardan biri. Hararetle tavsiye ediyorum. Bunu hayatınızda mutlaka bir kere denemeniz gerekir. En azından bir gram alıp deneyebilirsiniz.

  • 15 Kişiden 15 i bu yorumu yararlı buldu.

  Yorumunuzu Yazın !

  Yorumunuzu Yazın

  Oudh El Habib

  Oudh El Habib

  Oudh El Habib

  Mukhallet Hind Ud kokusu

  Yorumunuzu Yazın

  13 Aynı kategorideki ürünler: