0
0 Sepet (boş)
Daniş Ⅱ Esansı

Daniş Ⅱ Esansı

₺300,00 Kdv dahil

Zemzem esans Lüx Kokular | Daniş Kokusu - Extra 1. Kalite

Ürün kodu
LUX-01
Hacim (12 ml.)
  • 3 ml.
  • 6 ml.
  • 12 ml.
Stokta Var

Ürünlerimizin tamamı alkolsüzdür.

Zemzem esans Lüx Kokular | Daniş Esansı - Extra 1. Kalite. Toptan ve perakende

Koku Notaları:

Oud, Amber, Vanilya, Musk

Veri Sayfası

Kullanım türü:
Sürmeli Cam bilye
Kapak:
Metal
Meteryal:
Kalın cam

Yorumlar

Puanlama 
Puanlama

Kanuni

Kanuni esansı ile birebir aynı ne fark var anlayamadım

Puanlama 
Puanlama

Güzel koku

Ürün aynı gün çok hızlı geldi ürün kokusu gerçekten çok hoş kime gösterdiysem çok beğendiler

Puanlama 

PARFÜM

Merhaba. Bu ürünün Parfümü eklenecekmi

• 0 kişiden 1 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Güzel

Danişmadan alınız

• 2 kişiden 3 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Efsane

Tam aradığım koku. Zaten Oud, Amber, Vanilya, Musk bi araya gelir de efsane olmaz mı? Teşekkürler Zemzem Esans

• 1 kişiden 1 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Daniş

En sevdiğim, gerçekten orjinal zemzem esans kokularından. Tok ve kalın bir vanilya var. Yayılım çok iyi. Amber açılışta çok hissedilmiyor fakat biraz süre geçtikten sonra tatlanıyor. Ud baskın değil. Misk de çok hissedilmiyor belki kokunun sonlarına doğru olabilir. Genel anlamda kalıcılığı çok iyi. Kıyafetten yikamadikca çıkmıyor. Tende herkese göre değişir. bende 1 güne yakın kalıyor. Bir süre sonra kokuya alışıyorsunuz, kokunun güzelliğine kendinizi kaptırıp çok sürmeyin. Etraftakiler çünki algılıyor bayağı. Sakin oturaklı dengeli, hafif tatlı - orta topraksı - sonlara doğru ambergris - kalın ve kuru vanilya lı bir koku.

• 2 kişiden 2 bu yorumu onayladı
Puanlama 

cok guzel

harika

Puanlama 

Guzel koku

Hediye olarak aldim. Cok begendim

• 1 kişiden 1 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Çok güzel koku

Daniş esansını dün sipariş verdim bu gün elime geçti. Çok güzel bir kokuyumuş gerçekten evdeki herkesin hoşuna gitti kimseyi rahatsız etmeyen tok bir kokusu var. Normalde arabanın içinde diğer kokular rahatsız eder beni ama bu koku etkilemedi galiba doğal karışımlar daha ağırlıklı. İnş. bitince tekrar almayı düşünüyorum. Teşekkürler Zemzem esans..

• 11 kişiden 12 bu yorumu onayladı

Yorum yaz

Daniş Ⅱ Esansı

Zemzem esans Lüx Kokular | Daniş Kokusu - Extra 1. Kalite

Yorum yaz