0
0 Sepet (boş)
Anatolian Oud Esansı

Anatolian Oud Esansı

₺360,00 Kdv dahil

Bay-Bayan kullanımı için Öd ağacı-misk, çiçeksi ve baharatlı notalara sahip benzersiz bir kompozisyon.

Anadolu koku kültürü ile harmanlanmış bu eşsiz kokuyu siz değerli müşterilerimizin takdirine sunuyoruz.

Efzal Anatolian Oud

Ürün kodu
LUX34
Şişe türü: (6ml. Lüx şişe - Çubuklu)
  • 6ml. Sade şişe - Roll on
  • 6ml. Lüx şişe - Çubuklu
Stokta Var

Ürünlerimizin tamamı alkolsüzdür.

Koku notaları:

Oud, Misk, Kırmızı gül, Narenciyre notları, Deri notası, Mineral, Taze baharatlı notlar, Odunsu notalar.

Veri Sayfası

Hacim :
6 ML.

Yorumlar

Puanlama 
Puanlama

HAFİF VE GÜZEL OUD KOKUSU

Hafif bir kokusu var baskın oud notası bekleyenlere uygun olmayabilir fakat Türkiye de kullanım için uygun gayet başarılı bir koku. Hafif ve kalıcı

Puanlama 
Puanlama

Yorumlara baktım aldım

Çok övünülmüş tü aldım kalıcılığı sadece 10 dakika sonra uçup gidiyor parasını hak etmiyor ticari amaçlı da olsa yalana gerek yok sevgili arkadaşlar

Puanlama 
Puanlama

Güzel koku

Pure Ouda benziyor baharat notaları hissediliyor fresh bir koku açıldıkça daha da güzelleşiyor

• 2 kişiden 2 bu yorumu onayladı
Puanlama 
Puanlama

Güzel

Güzel ve ottoman oud a göre daha hafif bir koku

Puanlama 
Puanlama

Ud kokusu biraz arka planda kalmış sanki

Kısa bir zaman önce Ottoman Oud sipariş vermiştim ve ud kokusunu aşırı seven biri olarak bu kokuya bayılmıştım. Ottoman Oud'u çok beğendiğim için bunu da çok merak ettim ancak ne yazık ki bu kokuda ud kokusundan ziyade daha çiçeksi bir hava var gibi geldi bana. Bu arada kokuyu beğendim sadece ud kokusundan biraz uzak geldi o kadar. Eğer ottoman ile anatolian arasında kaldıysanız tavsiyem ottomandan yanadır.

• 2 kişiden 2 bu yorumu onayladı

Yorum yaz

Anatolian Oud Esansı

Bay-Bayan kullanımı için Öd ağacı-misk, çiçeksi ve baharatlı notalara sahip benzersiz bir kompozisyon.

Anadolu koku kültürü ile harmanlanmış bu eşsiz kokuyu siz değerli müşterilerimizin takdirine sunuyoruz.

Efzal Anatolian Oud

Yorum yaz