0
0 Sepet (boş)
Ottoman Oud Esansı

Ottoman Oud Esansı

₺360,00 Kdv dahil

Zemzem Esanstan Bay-Bayan kullanımı için Efsane bir koku

"Ottoman Oud Kokusu"

Ürün kodu
LUX-24
Şişe türü: (6ml. Lüx şişe - Çubuklu)
  • 6ml. Sade şişe - Roll on
  • 6ml. Lüx şişe - Çubuklu
Stokta Var

Ürünlerimizin tamamı alkolsüzdür.

Zemzem Esans Ottoman Ud Esansı Notaları

Üst notalar;  Safran, Lavanta ve hindistan cevizi; orta notaları; Oud ağacı (ud); Alt notalar; Paçuli ve misktir.

Hacim : 6 ml.

Veri Sayfası

Hacim :
6 ML.

Yorumlar

Puanlama 
Puanlama

Kalıcılığı İspatlıdır.

1 haftadır kullanıyorum. Elbise ve tende kalıcılık konusunda ürünü eşsiz buldum. Hele elbisedeki kalıcılık 2 günü buluyor. Tendeki koku sürdükten 4-5 dk sonra 100% performansa ulaşmakta. Kesinlikle tevsiye ederim. Ben orta boyunu aldım. iyi ki küçük şişe almamışım.

• 1 kişiden 1 bu yorumu onayladı
Puanlama 
Puanlama

Gayet hoş unisex bir koku

Baccarat Rouge benzeri bi koku. Pamuk şeker ve hafif bir reçine gibi düşünebilirsiniz. Safran ve ud ön planda.Hafif bir hindistan cevizi olabilir ama onun dışında başka nota alamadım. Esans olarak denedim bir de parfüm olarak denemeyi düşünüyorum

Puanlama 
Puanlama

Huzur verici

Çok şey yazmaya gerek yok . İyi ki almışım iyiki lüx şişesinden almışım. Hanım bile göz koydu arada bende kullanırım diye verirmiyim tabi ki hayır ;)

Puanlama 
Puanlama

Harika bir koku mutlaka deneyin

Uzun yıllardır zemzem esanstan koku alıyorum ve bir tane bile kötü ürün çıkmadı bukokuyu heycanla bekledim beklentim yüksekti ve beni üzmedi ürünü sipariş verdiğim günün yarınsı ürün elimdeydi kokuyu ilk kokladığımda bütün beni manevi bı havaya soktu harika hissettirdi artık sürekli kullanacağım kokuyu buldum herkeze şiddetle tavsiye ederim

Puanlama 
Puanlama

Harika bir koku

Etkili ve enerjisi yüksek bir koku teşekkür ediyorum. Kaliteli esans.

Puanlama 
Puanlama

Roll-on mu Çubuklu Damlatmalı mı?

Arkadaşlar deneyenleriniz varsa hangisi uygulamak için daha basit ve kullanışlı olur? Hangisini tavsiye edersiniz? Roll-on mu Çubuklu mu?

• 1 kişiden 2 bu yorumu onayladı
Puanlama 
Puanlama

Süper ötesi kesinlikle deneyin

Bütün ud serisini denedim fakat bu koku başka. Benim facorim oldu. Bitince tekrar sipariş verdi m

Puanlama 
Puanlama

Çok ağır ama kalici

Benim şahsi fikrim güzel ağır başlı ni koku fakat çok ağır herkez beğenmeye bilir
Paculisi baskın yazın kullanılacak Bi esans değil kışın güzel gider ama
Ha parasını hak ediyor mu ? Bence evet

• 3 kişiden 3 bu yorumu onayladı
Puanlama 
Puanlama

Kendinizi Medine-i Münevvere'de hissedeceğiniz bir koku

arkadaşlar bu koku Mescid-i Nebi'nin meydanında dolaşırken alabileceğiniz bir koku. kokular hususunda pek seçiciyimdir ama bunu geyet beğendim.

• 3 kişiden 4 bu yorumu onayladı
Puanlama 
Puanlama

Ottoman Oud

İlk kez bu ürünü sipariş verdim. Güzel bir kokusu var. Arkadaşlarım bu kokuyu beğendiler ama ben ve arkadaşlarım Beyaz Oud Hindiyi daha çok beğendik.

• 0 kişiden 1 bu yorumu onayladı
Puanlama 
Puanlama

Güzel

İlk sürdüğümde hoşuma gitmedi. 20 dk sonra koku güzelleşmeye başladı. Elime sürmüştüm, elimi yıkadığım halde geçmedi. Kalıcı görünüyor ve kaldıkça da hoş bir koku yayıyor etrafa. Ben beğendim ve kalitesi de hoşuma gittiği için bir kaç çeşit daha sipariş verdim. Hepsini denemek niyetindeyim.

Puanlama 
Puanlama

Harika

Yoğunluk ve esansın kalitesi harika. Severek kullaniyorum maneviyat içeren bir koku kullanmanizi tavsiye ederim

Puanlama 
Puanlama

Başta ağır sonrası çok güzel

İlk sürdüğünüz de biraz ağır geliyor yarım saat sonrası hafifliyor kalıcı koku güzel pişman olmazsınız inşaallah

Puanlama 
Puanlama

Nurullah yüksel

Çok ud kokularina denemişim,lakin ilk defa böyle yoğunluk ve kaliteli birşeye şahit oldum..favorimin ilk sırasında yerini aldı .

• 2 kişiden 3 bu yorumu onayladı
Puanlama 
Puanlama

Ottoman oud esansı değerlendirmesi.

Henüz yeni aldım esans elime geçti şişesi zaten muazzam kaliteli ve estetik
Oud kokular için kısa bı bilgi vereyim oud kokusu ilk sürüldüğü ve koklandigi anda ağır gelir
Fakat sürdükden sonra eğer kaliteliyse kendinizi özel hissedersiniz ve bence bu çok kaliteli bı koku süreli kaç saat oldu hala etkisi var üzerimde sırf yorum yazmak için girdim bu sefer siteye :)

Puanlama 
Puanlama

Beğendim

Uzun süre dayanan ağır ama hoş kokusu var. Oud severler deneyebilir. Yazın daha ağır kaçar.

Puanlama 

Adı Gibi

Oldukça Ağırbaşlı ve Karizmatik Bir Koku... Günün her vakti belki ağır kaçabilir ama şahsiyet taşıyan bir koku olduğu muhakkak. Beğendim...

• 2 kişiden 2 bu yorumu onayladı
Puanlama 

ottoman oud

Ottoman oud erkeklerin tercih edeceği ve herkesin beğeneceği bir çekiciliğie sahip kendim şahsen kullanıyorum ve çok beğendim zemzemesans firması gerçekten işini layıkıyla yapıyor teşekkür ederim

Puanlama 

Güzel bir koku ve kalıcı

İlk defa ud kokulu bir koku esansı aldım kokuda ud kokusunun saf halini bilmediğim için hangisi baskın bilemedim ama koku çok çekici kendine bağlıyor kadın erkek kullanabilir bu arada satıcı arkadaşa teşekkürler çok ilgili bir kişi kargoda hızlı oldu

• 4 kişiden 5 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Çok Güzel

Çok kalıcı.Elbiseme sürdüğümde durdukça koku güzelleşiyor. Sürdükten sonra 24 saatten fazla zaman geçmesine rağmen hala burnuma kokusu geliyor.

• 5 kişiden 5 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Oud kokusu

Çok beğendim. Oud notası çok güzel ne çok ağır ne de çok hafif tam olması gerektiği gibi. Ayrıca safran notası da çok yakışmış. Tebrikler Zemzem Esans

• 7 kişiden 7 bu yorumu onayladı

Yorum yaz

Ottoman Oud Esansı

Zemzem Esanstan Bay-Bayan kullanımı için Efsane bir koku

"Ottoman Oud Kokusu"

Yorum yaz