Sepet  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Nakliye
0,00 TL Toplam

Sepet Satın Al

Sandal (Orjinal) Esansı

Hızlı Kargo

Zemzem esans Sandal kokuları | Orjinal Sandal kokusu

Daha fazla bilg...

Hızlı Kargo

70,80 TL

Stok durumu : Stokta

Zemzem esans Sandal kokuları | Orjinal Sandal esansı Toptan ve perakende

Orjinal Sandal, bir çok olumsuz duygusal durumla başa çıkabilir. İnsana dinginlik veren kokusu, saplantılar, gerginlik, gelecek olaylar ya da hata korkusu, huzursuzluk, kendini eleştirme ve güven eksikliği hisseden kişiler için bulunmaz bir nimettir. Üzüntü ve depresyonu yatıştırır, gam ve kedere yardımcı olur, zor şartlarda sebat ve dik durmayı sağlar. Sandal ağacı kokusu, geçmişteki olaylara gereğinden fazla bağlı olanlara, bağlayıcı ipleri kesmek için bir yol bulacak, içedönük kimseler tarifi na mümkün bir ferahlık ve rahatlama hissedeceklerdir. Entelektüel çaba korkusu sandalın etkisi altında erir yok olur.

Sandal ağacı kokusu, ağaç kokularının en üst kademesi olan "kıymetli ağaçlar" (precious woods) kategorisinde yer alır.   
Bay veya Bayan, 1. kalite tüm parfümlerin en az %70'i bu notayı içerir. Hint kültüründe kutsal bir anlam da verilen bu nota, aynı zamanda  parfüm dışında gerek mum, gerekse tütsülerde çok sık rastlanan bir notadır.

Tek başına ağaçsı/odunsu (woody) bir koku olarak kullanılabildiği gibi, "kokucuk" serisi içinde yer alan diğer kokular gibi onlarla birlikte başka bir çeşidin üstüne sıkılarak da kullanılabilir. Özellikle gül ve misk notaları ile karışımında  eşsiz bir kokusal düzeye ulaşır.

• Kullanım türü: Çubukla sürmeli
  • Kapak: Metal
  • Meteryal: Kalın cam
Not 
Ömer A
2018-04-12

Mukemmel ötesi

Aciklama kismini okudugumda urunubsatabilmeknicin biraz fazla atmislar diye dusunuyordum.ilk siparisimi verdim.kisa zamanda bana ulasti.kokusu kalici ve kullandigimda gercekten insani manevi bir sekilde rahatlatiyor.insan kokudan huzur bukur mu bunda buluyor.fiyat olarak ta bu kokuya gore uygun.zam yapilmamasinintemenni ediyorum.kullanacak arkadaslar pisman olmaz.ben 2. defa 3 ml aldim.kalite bu sekilde oldugu surece zemzem esans her zaman 1. Adresim. Butun zemzem esans calisanlarina tesekkur ediyorum.

• 4 Kişiden 4 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
mehmet karakaya
2017-11-27

yorumlar biraz abartılı bence

güzel bir koku fakat diğer yorumlar bana biraz abartı geldi. 1 ml aldım ve bitirdim. Fakat aynı kokudan almak yerine başka kokuları denemeyi tercih ederim

• 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
Ahmet MUSLU
2017-10-17

Harika

Çok güzel bir koku biraz ağır ama hoş bir kokusu var ücretinin hakkını veriyor. Teşekkürler Zemzem esans...

• 2 Kişiden 2 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
Zennur Ç
2017-07-01

Mükemmel ötesi bir şey

Ben deneme amaçlı 1 mil aldım pişman oldum keşke 3 mil alsaydim ama varya süper bir koku resmen beni kendimden geçirdi

Not 
ugur e
2017-03-09

superrrr

Tek kelimeyleyee mükemmel bir koku yine almak isterim

• 5 Kişiden 5 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
Yiğit
2017-01-06

Daha almadım

Sandal kokusunu almak istiyorum ama resimdekiler ile aynımı bilmiyorum lütfen yardım edin

• 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
hüseyin k
2015-05-11

Muhteşem bir koku. Hiç rahatsız etmedi .teşekkürler.

Not 
ertuğrul b
2015-01-11

hem kalıcı hem mükemmel hem de diğer yerlere göre fiyatı uygun.

• 3 Kişiden 3 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
ibrahim k
2014-05-12

iyi

Bu fiyattan daha buyugunu alamadim .ama simdiye kadar kullandiklarimin en guzeli.tabi kisiye gore degisebilir.

• 3 Kişiden 3 i bu yorumu yararlı buldu.

Yorumunuzu Yazın !

Yorumunuzu Yazın

Sandal (Orjinal) Esansı

Sandal (Orjinal) Esansı

Zemzem esans Sandal kokuları | Orjinal Sandal kokusu

Yorumunuzu Yazın

27 Aynı kategorideki ürünler: