0
0 Sepet (boş)
Kanuni Esansı

Kanuni Esansı

₺300,00 Kdv dahil

Kanûni

Ürün kodu
ZE211
Hacim (12 ml.)
  • 12 ml.
Stokta Var

Ürünlerimizin tamamı alkolsüzdür.

Zemzem Esans şimdi sizlere "Osmanlı Hanedân kokuları" Serisinden yepyeni bir koku sunuyor. "Kanûni Süleyman Kokusu" İçeriğindeki çok özel karışımlar sayesinde "Kaliteli kokular" sınıfına girmeye hak kazanmış, bir çok koku uzmanı ve genel kullanıcının beğenisini kazanmıştır.

Kanunî, "Muhteşem" ve "Büyük" gibi unvanlarla anılan Süleyman’ın sultanlık çağı, Osmanlı tarihinin en önemli devresidir. Devlet, kudret, yeni fetihler, medeniyetinin, kanun ve mimarlık anıtlarının en güzel varlığını bu padişaha borçludur. Osmanlıların sadece "Kanunî" unvanını verdikleri, fakat Avrupa tarihçilerinin "Büyük" sıfatı ile adlandırdıkları Osmanlı Padişahı sadece Sultan Süleyman’dır.

Yorumlar

Puanlama 
Puanlama

Güzel esans

Meyve notalarında bir esans Makamı İbrahime benziyor fakat biraz farklı kalıcklığı var ben severek kullanıyorum bayan larda kullanabilir diye düşünüyorum

Puanlama 

Çok Merak Ettim bu kokuyu

ürünün hacimi kaç ml dir acaba ?

• 0 kişiden 1 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Gayet yoğun

Kokuyu henüz kullanmaya başladım . Gerçekten etkili bir koku . Yağ ile su arası bir kıvam da , fakat ortalamanın üstünde kıvamı . Cildinize uyguladiginizda hissediyorsunuz bunu .Daha önce el Habib kokusunu kullanmıştım , oda gerçekten hoş bir koku fakat bu koku biraz daha uzun süre kullanılabilir ve sanırım CC olarak da fazla .

• 2 kişiden 3 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Muhteşem Süleyman

Koku gerçekten kullandıkça kendini belli ediyor emeğinize sağlık hızlı kargo guvenılır hızmet kavun kokusu varsa fıyatı onemlı degıl dırek talilbim

• 3 kişiden 4 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Güzel

Bu ürünü kullandıkça sevmeye başladım. Gerçekten muhteşem. Yaz mevsimi için bilemiyorum fakat kış için oldukça güzel.

• 3 kişiden 4 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Çok hoş koku

İlk aldığım zaman ağır geldi ancak daha sonra alışıyorsun muhteşem. iki gün gibi kısa sürede elime geçti hizmetinde hızlı

• 2 kişiden 3 bu yorumu onayladı

Yorum yaz

Kanuni Esansı

Kanûni

Yorum yaz