0
0 Sepet (boş)
Oud Sandal Kokusu

Oud Sandal Kokusu

₺924,88 Kdv dahil

%100 Doğal Oud & Sandal Kokularından üretilen özel bir karışım

Doğallık, sadelik arayanlar için eşsiz bir koku.

Stokta Var

Ürünlerimizin tamamı alkolsüzdür.

Koku Notaları:

Oud, Sandal

Hacim : 3 ml.

Yorumlar

Puanlama 

Oudh-Sandal

şişe tasarımı çok güzel. Kapak ve alt kısım metalden. Elinizde ağır duruyor. Sürme kısmı Kapağa bitişik cam bir çubuk ile. O da çok hoş ama dikkat etmek herekir açarken. Allah korusun dökülebilir: ) Koku olarak. Ud ve sandal kesinlikle doğal olarak kullanılmış. Ud tarafına daha baskın, tok bir koku. Sandali bilenler bilir. Kuru ve nemli bir koku profili var. Bazı udlarda olduğu gibi yadirgatici bir kokusu yok. Tene yakın, yeşilimsi, odunsu bir yapıda. Tavsiye ederim

• 2 kişiden 3 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Udi efendi Sübuti

Menediyyen olur tâcı müstesna,ne udi ne de sandal leyletâ,yaşarım abdülhamitten bu yana,kimse inanmaz çünkü cildim gençtir ha!

• 5 kişiden 6 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Ağır ama harika ötesi

Çok harika ama sever misiniz bilmem? küflü mantar veya küflenmiş ağaç kokusu manevi bir koku. Kıyamıyorum kullanmaya yatarken biraz sürüyorum. Sanaldan çok ud kokuyor

Puanlama 

Oks sandal esan

Sandal ud esans kokusu sonradan açılıyor devamlı sandal kokusu kullanan biriyim güzel bir karışım olmuş ellerinize saglık merak eden arkadaşlara tavsiye ederim

• 1 kişiden 1 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Kullanıcı Yorumu

Merhabalar arkadaşlar. Yağı geçen hafta sipariş ettim. Yağın ud ve sandal ağacının doğal yağlarının karışımı olduğunu söylediler. Eşim ve 3 kızım kokuyu beğenmediler ve ağaç reçenesi gibi ağır koktuğunu söylediler. Kokusu 12 saate kadar ciltte kalıyor. İlk başta ağır, ama ondan sonra koku hafifliyor. Tüm ud kokuları bu şekilde mi bilmiyorum, ama tavsiyem dükkanda tester ile koklayıp ondan sonra almanız. İnternette uzaktan koku almanız bu teknoloji ile henüz mümkün değil :)

• 8 kişiden 8 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Mehmet krc

Iki mukellmel kokunun eşsiz uyumu. Urunu alali 2 hafta oldu . Kullandiktan sinra hergun baska guzellikte kokan manevi bir koku. Koku herkesi cezb edecek derecede guzel kokuyor. Tek bir kokuyla farkli kokular almak isteyenlere tavsiyemizdir.

• 8 kişiden 8 bu yorumu onayladı
Puanlama 

Merak ettim

Bilmiyorum ama cokkk merak ettim kokuyu.kullanan yorum yazdım lutfen

• 6 kişiden 6 bu yorumu onayladı

Yorum yaz

Oud Sandal Kokusu

%100 Doğal Oud & Sandal Kokularından üretilen özel bir karışım

Doğallık, sadelik arayanlar için eşsiz bir koku.

Yorum yaz